علاقه – سود استفاده اینترنت الکترونیکی

علاقه – سود: استفاده اینترنت الکترونیکی اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری نوروز طناز تلویزیون ۹۷

اگر اتفاق خاصی نیفتد شبکه های یک، دو و سه سریال های نوروزشان را شناختند. طبق اعلام های گاهی رسمی و گاهی غیررسمی سه سریال «پایتخت»، «آرماندو» و «دیوار به دیوار»

نوروز طناز تلویزیون ۹۷

نوروز طناز تلویزیون ۹۷

عبارات مهم : دیوار

اگر اتفاق خاصی نیفتد شبکه های یک، دو و سه سریال های نوروزشان را شناختند. طبق اعلام های گاهی رسمی و گاهی غیررسمی سه سریال «پایتخت»، «آرماندو» و «دیوار به دیوار» جهت پخش در نوروز ۹۷ مراحل فنی را پشت سر می گذارند.

«دیوار به دیوار» در شبکه سه

نوروز طناز تلویزیون ۹۷

«دیوار به دیوار» در آستانه کلید خوردن است و مراحل پیش تولید را می گذراند.

سامان مقدم اصولاً دستش تند نیست ولی جهت ۱۴ قسمت قطعاً وقت به اندازه کافی وجود دارد او حداقل ۳ ماه و اندی وقت دارد تا قصه اش را نوروزی تحویل شبکه سه دهد. نقطه عطف سریال سامان مقدم این است که او جهت شناساندن فضا و شخصیت های سریالش به مخاطب به وقت زیادی نیاز ندارد. کاراکترهای سریال جا افتاده اند و مخاطب آنها را خوب می شناسد توصیه مهم در ساخت سریال «دیوار به دیوار» قصه ناب و جالب هست. سریال «دیوار به دیوار» در فصل اول هر بار سوژه ای جالب و جالب داشت مخاطب را پای سریال می نشاند اگر هم در قسمتی که اتفاق خاص ای رخ نمی داد عملاً کمیت کار به لحاظ موقعیت و اتفاق می لنگید.

اگر اتفاق خاصی نیفتد شبکه های یک، دو و سه سریال های نوروزشان را شناختند. طبق اعلام های گاهی رسمی و گاهی غیررسمی سه سریال «پایتخت»، «آرماندو» و «دیوار به دیوار»

به نظر می آید سریال «دیوار به دیوار» جهت دیده شدن در نوروز باید به دنبال قصه ای جذاب، خاص و گیرا باشند تا مخاطب نوروز را از دست ندهند. بی تردید تیم سامان مقدم آنقدر جالب هستند که بتواند گزینه مناسبی جهت عید امسال باشد.

«آرماندو» جهت شبکه ۲

آهنگساز فیلم «شیار ۱۴۳» جهت «آرماندو» موزیک ساخت تا «آرماندو» هم روزهای نهایی فنی اش را به سلامتی پشت سر بگذارد. افرادی که از حال و هوای سریال احسان عبدی پور مطلع هستند خبر از اثری جالب و جالب با بازی حمیدرضا آذرنگ و مرجانه گلچین داده اند. به نظر می رسد «آرماندو» هم بتواند در نوروز ۹۷ جای خوبی در کنداکتور نوروز داشته باشد.

داستان این سریال پسر خوش دل و مهربانی است که تلاش می کند پرسشها خواهر و فرزندان خواهرش را برطرف کند، او در این مسیر درگیر موقعیت هایی جالب و نفس گیر می شود.

نوروز طناز تلویزیون ۹۷

حمیدرضا آذرنگ و مرجانه گلچین در این سریال نقش یک خواهر و برادر را با نام های آرزوی بزرگ و صاب جان، عبدالرزاقی نقش مهتاب ایفا می کنند.

حمیدرضا آذرنگ، مرجانه گلچین، الیکا عبدالرزاقى، علیرضا استادى، على مسعودى، سحر ولدبیگى، على اوجى، فریبا طالبى، مجید پتکى، شهربانو موسوى، علی اوجی از بازیگران این سریال هستند.

اگر اتفاق خاصی نیفتد شبکه های یک، دو و سه سریال های نوروزشان را شناختند. طبق اعلام های گاهی رسمی و گاهی غیررسمی سه سریال «پایتخت»، «آرماندو» و «دیوار به دیوار»

«پایتخت» جهت شبکه یک

به هر حال سریال «پایتخت» و شخصیت های این مجموعه تلویزیونی جذابیت های همیشگی ارزش را دارند و بی شک کماکان جایگاه ردیف اول را در جذب مخاطب دارند. خانواده معمولی و دیگر شخصیت های این سریال در پخش های تکراری و مداوم تلویزیون در شبکه های متفاوت هرگز از مخاطب جدا نشده اند و بدیهی است این مجموعه یکی از پرطرفدارترین سریال های سیما باشد.

نوروز طناز تلویزیون ۹۷

اما توصیه اینجاست که تیم سیروس مقدم و الهام غفوری در این فصل با یک فضای تازه و با قصه ای متفاوت با فصل های قبل می آیند. ساختار و نوع کار در این فصل متفاوت با هر لحظه است و این یعنی اینکه مخاطب تلویزیون باید خودش را جهت یک فضای متفاوت از «پایتخت» با موقعیت هایی متفاوت با آنچه تا به حال دیده آماده کند. باید دید بیننده تلویزیون کاراکترهای خاطره ساز «پایتخت» را در موقعیت هایی جدا از شهر و روستاها و گرفتارهای مرسوم می پسندد! به هر حال «پایتخت» با محسن تنابنده، احمد مهرانفر، علیرضا خمسه، ریما رامین فر، هومن حاجی عبداللهی، نسرین نصرتی و… دیگر شخصیت ها دل یک قصه جالب می تواند باز هم مانند هر لحظه تماشاگرپسند از آب درآید.

«شب عید» سعید آقاخانی!

اما اینکه مینی سریال «شب عید» سعید آقاخانی قرار است در چه اوضاع و احوالی به لحاظ وقت و شبکه روی آنتن برود جای پرسش دارد. از اسم و رسم سریال برمی آید که باید نوروزی باشد ولی تعداد قسمت های آن طوری نیست که بتواند باکس نوروز را کاملاً پر کند.

سریال آقاخانی مراحل فنی و تدوین را مدتی است شروع کرده و مثل دو سریال دیگر شرایط مهیایی جهت پخش نوروز دارد. باید دید چه اتفاقی جهت بروزترین تجربه آقاخانی در تلویزیون رخ می دهد. آقاخانی در دو- سه سال اخیر تمرکز بیشتری روی سینما داشته و این نشان از آن دارد که بازیگری در سینما حال او را بهتر از تلویزیون در می یابد.

«شب عید» داستان چند خانواده است که به مشهد سفر می کنند و درگیر ماجراهایی می شوند.

در این مجموعه حمید لولایی، مرجانه گلچین، حسین محب اهری، افسانه ناصری، زهره صفوی، نعیمه نظامدوست، سروش جمشیدی و علی هاشمی ایفای نقش کرده اند.

تمام لوکیشن ها در مشهد بوده و سریال جهت شبکه یک تولید شده است است.

بانی فیلم

واژه های کلیدی: دیوار | سریال | مخاطب | نوروز | نوروزی | تلویزیون | تلویزیون | سعید آقاخانی

نوروز طناز تلویزیون ۹۷

نوروز طناز تلویزیون ۹۷

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs