علاقه – سود استفاده اینترنت الکترونیکی

علاقه – سود: استفاده اینترنت الکترونیکی اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری ممیزی تازه تلویزیون جهت باران کوثری

پخش‌کننده فیلم سینمایی «شَنل» نسبت به ممیزی تازه تلویزیون جهت این فیلم، گلایه کرد.

ممیزی تازه تلویزیون جهت باران کوثری

ممیزی تازه تلویزیون جهت باران کوثری

عبارات مهم : باران

پخش کننده فیلم سینمایی «شَنل» نسبت به ممیزی تازه تلویزیون جهت این فیلم، گلایه کرد.

سعید خانی با بیان اینکه اکران این فیلم از هفته ی گذشته شروع شده است است به ایسنا گفت: اتفاق عجیبی که افتاده، این است که بعد از اخذ مجوز جهت تیزرهای تلویزیونی «شَنل» دوباره با ما تماس گرفتند و تأکید کردند زن باران کوثری فقط در تیزرهای این فیلم باید یک پلان حضور داشته باشند و این یک سانسور تازه است.

ممیزی تازه تلویزیون جهت باران کوثری

او ادامه داد: آنها نگفتند کلا در تیزر نباشد بلکه تاکید دارند فقط یک پلان در تیزرها باشد؛ این در حالی است که فیلم «شنل» بازیگر مهم اش باران کوثری است و در تمامی پلان ها حضور دارد بنابراین ساخت تیزر جهت این فیلم با این شرایط، کار مشکل است و طبیعتا از جذابیت های آن تیزر کاسته می شود.

سعید خانی در پاسخ به اینکه “آیا تیزر فیلم این روزها از تلویزیون پخش می شود؟” گفت: به هر حال با توجه به اینکه تبلیغات محیطی، فیلم های مستقل کم هست، ما مجبور شدیم تیزری را به خواست آن ها بسازیم چون اگر بخواهیم تلویزیون را هم از دست بدهیم دیگر محلی جهت تبلیغات فیلم نداریم. ولی به هر حال تیزر نمایش داده شده است از «شنل» در تلویزیون تأثیرگذاری همیشگی اش را ندارد.

پخش‌کننده فیلم سینمایی «شَنل» نسبت به ممیزی تازه تلویزیون جهت این فیلم، گلایه کرد.

او با بیان اینکه فیلم «شنل» تاکنون 55 میلیون فروش داشته هست، اظهار امیدواری کرد: با شروع تبلیغات این فیلم در اینترنت از هفته آینده، فروش آن زیاد شود.

فیلم سینمایی «شنل» به کارگردانی حسین کندری و تهیه کنندگی علیرضا شجاع نوری است.

فیلمنامه ی «شنل» نوشته حمیدرضا بابابیگی تراژدی تنهایی انسان هاست که در بستر شهری کوچک به مثابه دهکده جهانی روایت می گردد؛ در خلاصه داستان فیلم آمده:«خیلی طول می کشه باور کنی که دیگه منو نمی بینی. شنیدی چی گفتم صحرا؟»

ممیزی تازه تلویزیون جهت باران کوثری

باران کوثری،رضا بهبودی، بهار کاتوزی، مهدی حسینی نیا، رضا احمدی، با حضور مسعود فروتن، فهیمه رحیم نیا و بابک انصاری ترکیب بازیگران فیلم را تشکیل می دهند.

واژه های کلیدی: باران | تبلیغات | سینمایی | تلویزیون | تلویزیون | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs